Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu

• Konsultacje społeczne dotyczące zmian w lokalnych kryteriach wyboru projektów

Brak opisu obrazka
    Do dnia 14 grudnia 2021 r. poddajemy do konsultacji społecznych propozycję zmian w lokalnych kryteriach wyboru. Do tego terminu mogą Państwo zgłaszać uwagi do propozycji przedstawionych na stronie www.lgd-klobuck.pl.
    Data publikacji: 30-11-2021 12:04
  • Film o śląskich LGD zrealizowany w ramach KSOW

Brak opisu obrazka
    Serdecznie zapraszamy do obejrzenia animowanego filmu obrazującego ideę podejścia LEADER na przykładzie działalności śląskich LGD. Materiał opracowany przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Bielska" oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska". Kliknij tutaj.
    Data publikacji: 28-10-2021 11:20
  • Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?

Brak opisu obrazka
    Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji pt.: Jak przetrwać pandemię i nie zwariować?, która odbędzie się w dniu 26 października 2021 r., o godz. 10:00, w Miejskim Ośrodku Kultury im. Wł. Sebyły w Kłobucku.
    Data publikacji: 12-10-2021 09:23
  • Zagłosuj na zadanie z Budżetu Obywatelskiego

Brak opisu obrazka
    Wejdź na bo.slaskie.pl, do zakładki "Głosuj" i wybierz zadanie MBO-0172/P6/21 Rozwój turystyki rowerowej - wyznaczenie nowych szlaków rowerowych na terenie powiatu kłobuckiego i częstochowskiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również dzieci).
    Data publikacji: 17-09-2021 10:31
  • Rekrutacja na studia UJD

Brak opisu obrazka
    Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie do 13 września 2021 roku prowadzi rekrutację na studia. Wśród wielu nowych kierunków studiów uruchomionych w tym roku akademickim znajduje się m.in. Produkcja i marketing żywności - kierunek adresowany do kandydatów pochodzących z terenów wiejskich.
    Data publikacji: 03-09-2021 10:29
  • Program grantowy "Śląskie NOWEFIO"

Brak opisu obrazka
    W dniu 02.09.2021 o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w formie zdalnej na platformie Google Meet (po zapisaniu się każdy uczestnik otrzyma link) "Jak przygotować wniosek do programu Śląskie NOWEFIO?". Zgłoszenie proszę o wysłanie na adres: fio@bcp.org.pl bądź też kontaktując się pod numerem tel. 699 713 353.
    Data publikacji: 31-08-2021 08:45