Kontrast:
  • SHIFT + ALT + 1

Walne Zebranie Członków

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania, powitanie członków i zaproszonych gości.
  2. Wybór przewodniczącego i sekretarza zebrania.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Przedstawienie zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Zielony Wierzchołek Śląska”  wynikających z aktualizacji LSR.
  5. Dyskusja.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Zielony Wierzchołek Śląska”.
  7. Informacja nt. naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014-2020”.
  8. Sprawy bieżące.
  9. Pytania i wolne wnioski.
  10. Zamknięcie zebrania.

W imieniu Zarządu LGD